Plywood

ve Özel Panellerin Temininde Uluslararası Kalite!

Plywood

Plywood Çeşitleri ve Ebatları

Beton formlar, mobilyalar, dolaplar, dekoratif ahşap malzeme gerektiren her yer ve mekan da kullanılır. İnşat sahasında kullanılan Filmli plywood, su veya nem gibi sâir hava şartlarına maruz kalma ihtimali olan her zeminde kullanılabilir olup tercih sebebidir.

Ürün, Ahşap tek bir levha oluşturmak için hidrolik preslerde aşırı basınç altında yapıştırıcı ile ince tabaka ahşap yerleştirerek yapılır. Yumuşak ağaç kontrplak genellikle yapısal bina ve inşaat uygulamaları için kullanılır

BAYOU®

ORMAN ÜRÜNLERİ
  • Plywood, çok yoğun bir dolgu ile düz bir çalışma yüzeyi ihtiva eder. Birinci sınıf kontrplak işlenebilirlik nedeniyle kalıp ustaları tarafından tercih edilir. Asla çözülmez ve deformeye uğramaz.60-70 kez kullanılır.
    Bayou
  • Plywood malzemesi yapılara ek yük getirmez. Bu da, yapının kalitesini ve ömrünü korur. Hafif olmasına rağmen dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Kolay bir şekilde montaj yapılabilir. Montajı sırasında yoğun bir işçilik mesaisi gerekmez. Kısa sürede içerisinde uygulama yapılacak yerin ölçülerine uygun şekilde kesilebilir ve montaj kolay şekilde gerçekleşebilir. Maliyeti uygundur. Kalitesi ve kullanım sunduğu avantajlar düşünüldüğünde fiyat olarak oldukça uygun maliyettedir. Ekonomiktir ve yapının maliyetini arttırmaz.
    Bayou

Kurumsal Referanslar
TOP