İLETİŞİM FORMU

+90 212 670 21 24

"Kontrplak, Plywood"
ve Özel Panellerin Temininde Uluslararası Kalite!

Kontrplak

Kontrplak Çeşitleri ve Ebatları

Kontrplak, mobilya, dolap, masa, zemin döşeme veya duvar kaplama gibi ahşap gerektiren herhangi bir yer de istisnasız kullanılır.WBP gibi üst seviye dayanıklı tutkalla papaller birbirine yapıştırıldığı için su veya nem gibi sâir hava şartlarına maruz kalma ihtimali olan her zeminde kullanışlı ve tercih sebebidir.

Su kontrası, tek bir levha oluşturmak için hidrolik preslerde aşırı basınç altında yapıştırıcı ile ince tabaka ahşap yerleştirerek yapılır. Kullanım yönünden oldukça dayanıklı olması, otomotivden yat sektörüne kadar tercih edilme sebebi olmuştur.

BAYOU® PLYWOOD

KONTRPLAK ve ÖZEL PANELLER
  • Kontrplak, çok yoğun bir dolgu ile düz bir çalışma yüzeyi ihtiva eder. Birinci sınıf kontrplak işlenebilirlik nedeniyle kalıp ustaları tarafından tercih edilir. Asla çözülmez ve deformeye uğramaz.60-70 kez kullanılır.
    Bayou Orman Ürünleri
  • Kontraplak panel, hafif olmasına rağmen dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Kolay bir şekilde montaj yapılabilir. Montajı sırasında yoğun bir işçilik mesaisi gerekmez. Kısa sürede içerisinde uygulama yapılacak yerin ölçülerine uygun şekilde kesilebilir ve montaj kolay şekilde gerçekleşebilir. Kalitesi ve kullanım süresi gibi avantajlar düşünüldüğünde fiyat olarak oldukça uygun maliyettedir.
    Bayou Orman Ürünleri

KURUMSAL
Referanslar

Kontrplak Hakkında

kontrplak hakkında temel bilgilerRead more +24 Nisan 2018 By PLYWOOD in MDF Paneller, Kontrplak Çeşitleri, Yat Sektörü

Kontrplak – MDF İç Dolgusu Hakkında Temel Bilgiler

Kontrplak – MDF İç Dolgusu Hakkında Temel Bilgiler Kontrplak, ince katmanlardan müteşekkil ahşap bir malzemedir. Arasındaki tutkalın mukavemeti ve ağacın cinsi,  kalitesi ile doğrudan alakalıdır. Kontrplak dolguları, sert ağaç veya dekoratif yumuşak ağaç yüzü ve arka kaplamalar arasındaki tabakalardır. Panelin iç dolgusu, yani bahsettiğimiz ağaç kalitesi  su direnci, kararlılık, mukavemet, düzlük, vida tutma kapasitesi, ağırlık
kontraplakRead more +21 Nisan 2018 By PLYWOOD in Kontraplak Sipariş

Kontraplak

 AB sınıf İtalyan Kavak kontrplak  fotoğrafıRead more +20 Nisan 2018 By PLYWOOD in Kontraplak Sipariş

Kontrplak Kalitesi

Kontrplak Kalitesi Kontrplak Sınıflandırma Kılavuzu Her biri farklı ihtiyaçlara cevap verecek şekilde üretilen her kalitede kontrplak tipleri mevcuttur. Birçok farklı özelliği anlamak kafa karıştırıcı olabilir. Birçok seçeneği basit bir şekilde anlamanıza yardımcı olmak için bu basit kılavuzu bir araya getirdik. Kontrplak sınıflandırma Kontrplak Yüzeyi, Derecelendirme / Nitelikler Kontrplakın bitmiş görüntüsünün özelliklerini tanımlamak için bir kontrplak
“Bayou” Üstün Alman Kalitesi
TOP
ÜRÜNLER

ÜRÜN KATEGORİLERİ