Bayou Orman Ürünleri

"Toptan Kontrplak, Plywood"
ve Özel Panellerin Temininde Uluslararası Kalite!

Toptan Kontrplak

Toptan Kontraplak Çeşitleri ve Ebatları

Bir inşaat projesi veya uzun vadeli dayanıklılık esas alınarak yapılacak yük taşıma ve yapısal performans gerektirdiğinde, kontrplaktan daha güçlü ve daha uygulanabilir ahşap ürün yoktur.

Dış uygulamalar için kullanıldığında ve bu nedenle daha sert hava koşullarına maruz kaldıklarında bile, koruyucu madde ile muameleye tabi tutulmuş kontrplak, bazı durumlarda daha da ötesinde, öngörülen hizmet ömrü boyunca dayanabilir.

BAYOU®

KONTRPLAK
  • Kontrplak, mukavemet ve sertlik için ölçülen ve test edilen kaplamalar içerdiğinden, ticari ve endüstriyel binalarda kullanım için oldukça güvenli ve güvenilir olduğu kanıtlanmıştır.
    Bayou
  • Yapı kodlarının gerektirdiği yüksek yükleme kriterleri ne olursa olsun, yapısal kontrplak bunları karşılamak için kolayca detaylandırılabilir. Aynı şey yangın, dayanıklılık, enerji verimliliği ve nem için bina kodları tarafından belirlenen herhangi bir kriter için de geçerlidir.
    Bayou
  • Kontrplak, hem iç hem de dış cephe kaplaması olarak kullanım için popüler olduğu kanıtlanmıştır. Birçok ev ve mobilyalar bugün, kontrplakdan imaldir. Bu, uzun vadede düşünmenin tabiii neticesidir.
    Bayou

KURUMSAL
Referanslar

KONTRAPLAK

Read more +10 Eylül 2018 By PLYWOOD in Kontraplak Sipariş

Huş Kontrplak Kullanım Alanları

Huş Kontrplak Kullanım Alanları Huş kontrplak, piyasada bulunan diğer kontrplaklarla aynı şekilde inşa edilir. Tüm kontrplak ince ahşap parçalarından oluşur ve daha sonra bir bağlayıcı ile kapatılır. Dış mekanda kullanılan kontrplak ve deniz kontrplakları arasında çok fazla fark yoktur, ancak deniz kontrplaklarında kullanılan bağlayıcı su batması için formüle edilir. Dış mekan kontrplak, uygun şekilde mühürlenmiş
Read more +02 Eylül 2018 By PLYWOOD in Kontrplak Çeşitleri, Kontraplak Sipariş

Akustik Kontrplak Panellerin Faydaları

Akustik Kontrplak Panellerin Faydaları Nelerdir? Hiç ünlü bir konser salonuna adım atıp orkestranın ürettiği harika sesten övünen oldu mu? Senfoninin kalitesi genel ses deneyiminde büyük rol oynasa da, orkestranın tamamı konser salonunun kendisinin akustiğinden yardım eli alıyor. Tüm mekan mümkün olan en iyi ses kalitesi için optimize edilmiş malzemelerle inşa edilmiştir. Mükemmel ses elde etmek
YAPISAL KONTRPLAKRead more +28 Temmuz 2018 By PLYWOOD in Kontraplak Sipariş

Yapısal kontrplak ne için kullanılır?

Yapısal kontrplak ne için kullanılır? Geleneksel kereste üzerinde sahip olduğu birçok avantaj göz önüne alındığında, kontrplak şu anda tüm inşaat şekillerinde en istikrarlı ahşap ürünlerden biri olarak kabul görmektedir. Bununla birlikte, her türlü kontrplak belli bir dereceye kadar stabil olmasına rağmen, kararlılık söz konusu olduğunda, bunların birçoğu yapısal kontrplak atlayabilir. Peki yapısal kontrplakları bu kadar
“Bayou” Üstün Alman Kalitesi
TOP