Bayou Orman Ürünleri

"Toptan Kontrplak, Plywood"
ve Özel Panellerin Temininde Uluslararası Kalite!

Toptan Kontrplak

Toptan Kontraplak Çeşitleri ve Ebatları

Bir inşaat projesi veya uzun vadeli dayanıklılık esas alınarak yapılacak yük taşıma ve yapısal performans gerektirdiğinde, kontrplaktan daha güçlü ve daha uygulanabilir ahşap ürün yoktur.

Dış uygulamalar için kullanıldığında ve bu nedenle daha sert hava koşullarına maruz kaldıklarında bile, koruyucu madde ile muameleye tabi tutulmuş kontrplak, bazı durumlarda daha da ötesinde, öngörülen hizmet ömrü boyunca dayanabilir.

BAYOU®

KONTRPLAK
  • Kontrplak, mukavemet ve sertlik için ölçülen ve test edilen kaplamalar içerdiğinden, ticari ve endüstriyel binalarda kullanım için oldukça güvenli ve güvenilir olduğu kanıtlanmıştır.
    Bayou
  • Yapı kodlarının gerektirdiği yüksek yükleme kriterleri ne olursa olsun, yapısal kontrplak bunları karşılamak için kolayca detaylandırılabilir. Aynı şey yangın, dayanıklılık, enerji verimliliği ve nem için bina kodları tarafından belirlenen herhangi bir kriter için de geçerlidir.
    Bayou
  • Kontrplak, hem iç hem de dış cephe kaplaması olarak kullanım için popüler olduğu kanıtlanmıştır. Birçok ev ve mobilyalar bugün, kontrplakdan imaldir. Bu, uzun vadede düşünmenin tabiii neticesidir.
    Bayou

KURUMSAL
Referanslar

KONTRAPLAK

Su Bazlı KontrplakRead more +13 Temmuz 2018 By PLYWOOD in Kontrplak Çeşitleri, Kontraplak Sipariş, Yat Sektörü

Su Bazlı Kontrplak

Su Bazlı Kontrplak, Marin suya Dayanıklı Kontraplak Kontrplaklar, yapısı itibariyle su geçirmezdir. Hususen ithal türleri hem su geçirmez hemde kenarları dahil deformeye son derece dayanıklı olduğundan tercih sebebi olup, bu sebeble günden güne kullanımı yaygınlaşmaktadır. Bir inşaat projesi uzun vadeli yük taşıma ve yapısal performans gerektirdiğinde, yapısal kontrplaktan daha güçlü ve daha uygulanabilir bir ahşap
Kontrplak kaplamaRead more +04 Temmuz 2018 By PLYWOOD in Kontrplak Çeşitleri, Kontraplak Sipariş, Dekorasyon

Kontrplak Kaplama 

Kontrplak Kaplama  Kontrplak, inşaatta kullanılan en çok yönlü malzemelerden biridir. Kontrplakın sağlam ve dayanıklı bir malzeme olmasının yanı sıra, diğer benzer ahşap levhalara göre nispeten daha ucuzdur. Ancak kontrplağın uzun bir süre büyük şekillerde kalması için doğru kontrplak kaplamasına ihtiyacımız var. Doğru yüzey tipini bilmek, yüzey kontrolünü veya çatlamayı önlemeye yardımcı olacak ve uzun süreli
Marin, deniz kontraplakRead more +28 Haziran 2018 By PLYWOOD in PLYWOOD HABER, Plywood Çeşitleri, Kontrplak Çeşitleri

Neden Marin Kontrplak Kullanmalıyım ?

Neden Marin Kontrplak Kullanmalıyım? Dış mekan projeleri için kontrplak kullanmayı düşünüyorsanız, sadece bir seçim var ve bu da deniz kontraplağı. Sonuçta, deniz kontrplak temelde su geçirmez kontrplaktır. Çok sayıda nem ve yoğunlaşmaya maruz kalacak veranda mobilyaları, çardaklar, tekneler ve çitler ve diğer dış projeler için sadece deniz kontrplak iş görür. Bu hususi kontrplak türü hakkında bu
“Bayou” Üstün Alman Kalitesi
TOP