Pleymut

1250*2500 – 1500*3000 – 2145*4000mm
6.5,9,12,15,18, 21 ,24,27,30,35,40Mmm
kontrplak, plywood
BAYOU

Talep Formu

BAYOU® PLYWOOD

Plywood uzmanı
 • Biz buna filmli plywood diyoruz. Bu film kaplı kontrplak türü, yüksek kalite standartlarda üretilen, inşaat, mobilya sahası başta olmak üzere 60'dan fazla sektör de rağbet gören bir üründür.
  İthal Pleymut
 • İdeal olarak, dış cephe kontrplakları, duvarların ve tavanların temiz, lekesiz yüzeyleri için kullanılır ve iç mekan için üretilmiş kontrplaklar açık havada kullanılamazken, plywood daha çok yönlüdür ve hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilir.
  Pleymut
 • Kat, harici kullanım amacıyla imal edildiğinde, her katmanı arasında su geçirmez yapıştırıcı kullanılır. Bu tutkal, neme karşı dayanıklı bir kristalli madde oluşturmaya doğru sertleşir.
  Bayou
 • Bu, dış yüzey kontrplaklarının iç mekan uygulamalarında, özellikle nemli, yüksek nemli alanlarda sürekli bir mevcudiyetinin ana nedenidir.
 • Depolama alanı ve soğutulmuş alan, bu türden birçok uygulamadan iki örnektir. Dış kontrplak da bir alt zemin olarak harika çalışıyor.
 • Neme karşı koyabilme özelliği, alt zemin durumunda iyi bir kullanıma sokulur çünkü zeminin, zemin yüzeyinin altından nüfuz etmesine izin vermez ve aynı zamanda yukarıdan dökülen suyu ele alır.
 • Dış cephe kontrplakı, olumsuz hava koşullarına karşı kendi kendini koruyabilir, ancak doğrudan güneş ışığına ya da suya maruz kalmanız gerekiyorsa, bir boya veya kaplama boyası verilmesi tavsiye edilir.
 • Piyasaya yeni katılan bir ürün olan Endurapanel, dış kontrplağı, yüzeyini korunan, özellikle formüle edilmiş renkli bir boyayla işlemektedir. Ariaply özellikle tavanlar, balkonlar ve diğer maruz kalan alanlar için iyidir.
 • Ayrıca, bunlarla sınırlı olmamak üzere - lavabolar, tezgahlar ve dolapların iç kısımlarını içerebilen başka birçok iç uygulama için de kullanılabilir.
 • A sınıfı (en iyi not), geri C ve X işareti, dış uygulamalar için tasarlanmış olduğunu gösterir. • Sıfır (EØ) formaldehit emisyon oranına sahiptir
  • İki panel boyutunda gelir: 2400 × 1200, 2700 × 1200
 • Dış kontrplak için mevcut kalınlıklar: 1.5mm, 4mm, 6.5mm, 9.5mm, 12.5mm, 16mm, 19mm, 25mm, 32mm
 • •Duvar ve tavan kaplamaları, yarı açık zemin kaplamaları (tavanın dış kenarı ile dış duvara bağlanan tavan) ve dükkânlar için uygundur.
  • B veya C sınıfı yüz kaplamaları ile de mevcuttur.
 • Ukrayna ve Rusya'daki akredite plantasyon ormanlarından tedarik edilmektedir.  Eğer bu kontrplak türleri Endonezya veya Bali'de üretiliyorsa ve ya  Singapur meşei ise bu ürünlerin kalitesi ve dağılması diğerlerine nazaran fazladır. Esasında marin değildir desek daha doğrudur.
  İthal Pleymut

Plywood MarkalarıRead more +15 Nisan 2018 By admin in Odek Plywood, Plywood HABER

Plywood Markaları

Plywood Markaları Toptan Sipariş için +90 212 670 21 24 Sveza Plywood: SVEZA, ahşap işleme pazarının önde gelen üreticilerinden biri olan modern ve hızlı büyüyen bir şirketler grubudur.  Rus huş ağacından yüksek kaliteli plywoodlar üretir. Bu sektörde Dünya lideri olup uzun seneler bu ünvanını devam ettirmektedir.  SVEZA’nın Kalite Yönetim Sistemi ISO-9001 uyumludur (TÜV sertifikasyon merkezi, Almanya).Ürünleri
evde kontrplak nasil bukulurRead more +10 Aralık 2019 By Bayou Kontrplak in Dekorasyon, İnşaat Projeleri, Kalıp Malzemeleri, Kontraplak Sipariş, KONTRPLAK, Mobilya Sektörü, Odek Plywood, Pleymutlar

Kontrplak Nasıl Bükülür?

Kontrplak Nasıl Bükülür? Kontrplaklar ağaç malzemeden üretildiği için düz bir tahta şeklinde üretilir ve dekorasyon işlerinde genellikle bu parçalar kesilip birbirine monte edilerek bir ürün ortaya çıkarılır. Fakat bazı durumlarda kontrplakların bükülüp işleme alınması gerekmektedir. Gerekli boş alanların doldurulması için kontrplaklara şekil verilmesi gerekmektedir. Örneğin dekoratif bir kitaplık yapmak istiyorsunuz ve ürünün bazı yerlerinde kontrplağın
plywood Flimli KontrplakRead more +02 Ekim 2017 By admin in Odek Plywood, Plywood HABER

Filmli Plywood nedir?

Filmli plywood nedir? Filmli plywood, inşaat sahasında kalıp malzemesi olarak tercih edilen fenolik film kaplı  mekanik özelliklere sahip  üst seviye bir ahşap malzemedir. Yüksek nem koşullarında performans özelliklerini korur ve deforme olmaz veya aşınmaz. Hem iç hem de dış cephelerde kullanılabilir. Filmli plywood Temel Avantajları: Uzun ömürlü ve aşınmaya dayanıklı Sert yüzey Yüksek su ve

Bayou Matho

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK KONTRPLAK TEDARİKÇİSİ
TOP
+90 212 670 21 24