Pleymut Fiyatları

1525x1525mm, 2440x1220mm, 2500x1250mm, 2200x1700mm, 1500x2500mm, 1500x3000mm, 2145x4000mm, 3mm - 50mm arası

BAYOU®

Filmli (kalıplık), Hexa (petekli), Wiremesh (tırtıklı) , Melamin plywoodlar
  • İyi bir pleymut ve ya kontrplak, belirli bir sayıda kritere uymak zorundadır.
  • Tutkal su geçirmez olmalı, boşluklardan beri olmalı, yüz ve iç kaplamalar iyi olmalıdır.
  • Pleymut kullanılan veya dış kullanımda da kullanılan herhangi bir tutkal, sıkı bir teste uymak zorundadır. Ondan monte edilen kontrplak, lamine edilmeden birkaç saat suda kaynamaya dayanabilmelidir.
  • Bu, WBP yapıştırıcısıdır ve "Hava ve Kaynama Koruması" anlamına gelmektedir. Tutkallar kaynatılırken mukavemetinde değişiklik gösterir.
  • Bir pleymutun kaynatma altında lamine etmemesi kapasitesi sadece tutkalın kalitesine değil, aynı zamanda kullanılan malzemelere ve imalatta kullanılan bakıma da bağlıdır.
  • Boşluklar sadece kontrplakı zayıflatmakla kalmaz, su sızması için hazır bir yol oluşturur. Bu sebepten dolayı Deniz Dereceli pleymutlar da boşluklar olmamalıdır.
  • Kontrplak üretimi için kullanılan kaplamalar yüksek kalitede olmalıdır. Dereceye bağlı olarak düğüm büyüklüğü ve frekansı kontrol edilir.
  • Bir iç kat üzerinde onarım yapılması gerekiyorsa bunun için kurallar vardır. Bir katın içine katılması gerekiyorsa, kıvrık olamaz. Katmanların kalınlığı ve sayısı da kontrol edilir.

Read more +12 Ağustos 2018 By iadmin in Plywood Çeşitleri

Meşe Plywood Hakkında Bilgiler

Meşe Plywood Hakkında Bilgiler Botanik adı: Quercus Alba Ortak İsimler: oak, Cucharillo, Encino ve Roble Kaynaklar: Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da büyür. Beyaz meşe olarak pazarlanan odun diğer beyaz meşe türlerini içerebilir, ancak Quercus alba birincil türdür. Görünüm: Orta kaba iri kaba doku ile düz taneli. Dar, neredeyse beyaz sapwood ile hafif tanghish heartwood. Fiziksel
Read more +29 Mayıs 2018 By iadmin in İnşaatta Kontrplak, Kontraplak Sipariş

Kontrplak nasıl yapılır?

Kontrplak nasıl yapılır? Kontrplağın mukavemeti, dayanıklılığı ve estetiği, inşaat, mobilya yapımı ve hatta gemi inşa endüstrisinde kullanım için popüler olmuştur. Çalışmanın kolay olması bir artıdır. Ama kontrplak nasıl yapılır? Kontrplak üretim prosesinde, bildiğimiz ve kullanmayı sevdiğimiz yassı kontrplak tabakalarının başlangıçta nasıl bir araya getirildiğini ortaya koyan temel adımları okuyun ve okuyun. Kontrplak yapım sürecinin tamamı
12 Şubat 2018 By iadmin in Uncategorized

Kontraplak Hobi

Kontraplak Hobi Bir çok ağaç cinsinden imal edilen ve su ve neme dayanıklı tutkallar ile yapıştırılan ve sert tabakalardan müteşekkil ahşaba kontrplak adı veriliyor. Kontraplak yurtdısında inanılmaz bir kullanım  sahasına sahip. Özellikle nem ve suyun temas edebileceği heryerde  istisnasız  kavak kontraplak , huş kontrplak, kayın kontrplak ve çam ağasından imal su kontraları kullanılır. Hobi malzemesi
TOP
Bayou Plywood 0212 670 21 24