İLETİŞİM FORMU

+90 212 670 21 24

Marin Kontrplak

Genellikle  otomotiv, yat yapımı ,gemi döşemesi, dış mekan kaplaması, inşaat, mobilya gibi sektörlerde kullanılır. En kaliteli kontrplak türüdür. Her biri farklı ihtiyaçlara cevap verecek şekilde üretilmiş çok çeşitli farklı tipte kontrplaklar bulunmaktadır. Birçok farklı özelliği anlamak kafa karıştırıcı olabilir. Birçok seçeneği basit bir şekilde anlamanıza yardımcı olmak için bu basit kılavuzu bir araya getirdik.

Marin Kontrplak özellikleri / Nitelikler

Marin kontraplak B sınıfı
Bu çok kaliteli bir derecelendirme (genellikle göreceğiniz en iyisi).  Malzemenin yüzeyi renk değişimi olmaksızın en tutarlı kalite türüdür.

Marin kontraplak S sınıfı

Bu sınıf yine üst seviye marin dir. Ahşabın doğal görünümünü gösterir. Tane desenini gösteren renkte değişiklikler olacaktır.  Diğer sınıf kontraplaklar derecesine göre daha düşük olandır.

BAYOU

0212 670 21 24

Kontraplak Çeşitleri

Kontrplak Çeşitleri

Kontrplak çeşitleri: Huş kontrplak, kavak kontrplak, marin kontrplak, esnek kontrplak, dekoratif kontrplak, flooring kontra, döşeme için kontraplak, yat yapımı için kontrplak, ev yapımı için kontrplak ve oyuncak gibi sektörlere hitap eden kontrplak hakkında bilgiler.

Kontrplak Malzeme Kullanmanın Faydaları Kontrplak Kullanmanın 10 Büyük Faydası  adlı ilk yazıyı buradan okuyabilirsiniz. 6. Kontrplak daha büyük bir alanı kaplar Kontrplak daha büyük boyutlarda geldiğinden, kare ayak kapsamı söz konusu olduğunda kontrplağın masif ahşap üzerine sahip olması onu takip eder. Tek bir standart kontrplak tabakası, belirli bir büyüklükteki bir alanı kapsadığından emin olmak için
TOP