Marin Kontrplak

Genellikle  otomotiv, yat yapımı ,gemi döşemesi, dış mekan kaplaması, inşaat, mobilya gibi sektörlerde kullanılır. En kaliteli kontrplak türüdür. Her biri farklı ihtiyaçlara cevap verecek şekilde üretilmiş çok çeşitli farklı tipte kontrplaklar bulunmaktadır. Birçok farklı özelliği anlamak kafa karıştırıcı olabilir. Birçok seçeneği basit bir şekilde anlamanıza yardımcı olmak için bu basit kılavuzu bir araya getirdik.

Marin Kontrplak özellikleri / Nitelikler

Marin kontraplak B sınıfı
Bu çok kaliteli bir derecelendirme (genellikle göreceğiniz en iyisi).  Malzemenin yüzeyi renk değişimi olmaksızın en tutarlı kalite türüdür.

Marin kontraplak S sınıfı

Bu sınıf yine üst seviye marin dir. Ahşabın doğal görünümünü gösterir. Tane desenini gösteren renkte değişiklikler olacaktır.  Diğer sınıf kontraplaklar derecesine göre daha düşük olandır.

BAYOU

0212 670 21 24

Kontraplak Çeşitleri

Kontrplak Çeşitleri

Kontrplak çeşitleri: Huş kontrplak, kavak kontrplak, marin kontrplak, esnek kontrplak, dekoratif kontrplak, flooring kontra, döşeme için kontraplak, yat yapımı için kontrplak, ev yapımı için kontrplak ve oyuncak gibi sektörlere hitap eden kontrplak hakkında bilgiler.

Su Bazlı Kontrplak
Cuma, Temmuz 13, 2018 / Published in Kontrplak Çeşitleri, Kontraplak Sipariş, Yat Sektörü
Su Bazlı Kontrplak, Marin suya Dayanıklı Kontraplak Kontrplaklar, yapısı itibariyle su geçirmezdir. Hususen ithal türleri hem su geçirmez hemde kenarları dahil deformeye son derece dayanıklı olduğundan tercih sebebi olup, bu sebeble günden güne kullanımı yaygınlaşmaktadır. Bir inşaat projesi uzun vadeli yük taşıma ve yapısal performans gerektirdiğinde, yapısal kontrplaktan daha güçlü ve daha uygulanabilir bir ahşap
TOP