Kontraplak

0212 670 21 24

Kontraplak Fiyatları

Kontraplak fiyatları için 0212 670 21 24 nolu telefondan müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir günlük fiyat listemizi temin edebilirsiniz. Huş ağacından imal edilen kontrplak dünyanın en kaliteli ahşaplarından biri olarak kabul görmüştür! Ürünün kendisi, Rusya'nın genelinde, özellikle Kuzey Avrupa da Finlandiya'nın ve Baltık bölgesi sınırındaki ülkelerin çoğunda yaygındır ve bu nedenle huş kıymeti itibariyle yakından incelir. Tutarlı olan yüksek kaliteli ağaç işleme alınır.

19. yüzyılın sonlarından beri Huş ağacının (Birch) ana kullanım alanları mobilya, inşaat, oyuncaklar, araç yapımı, paketleme ve günümüzün yüksek teknoloji ürünü rüzgar türbini bıçakları vs olmak üzere 60 sektör sıklıkla kullanır. Bu doğal ahşabın güzel yapısı, iç ve dış dekorasyonda özel bir görünüm verir. Yüksek fizik-mekanik parametreler, mükemmel mukavemet, sertlik, aşınma ve darbe direnci, pürüzsüz ve dayanıklı yüzeyler ile Birch kontrplağın hususiyetleridir.

Kontrplak, özellikle bina, inşaat, taşıt endüstrisi, taşıma binası ve bir malzemenin özel mukavemetinin gerekli olduğu diğer endüstrilerde oldukça takdir edilmektedir. Birch kontrplağının iç dolgusu için standart nominal kaplama 1.4 mm kalınlığındadır ve bu da üstün bir stabilite ve ürün bütünlüğü sunan yüksek mühendislik harikası ürün olduğunu gösterir.

Kontrplak Çeşitleri

VIEW ALL -
TOP